strona główna  Dzisiaj jest: strona główna
 
Zasady rezerwacji - Najlepsze Oferty Pobytów Sylwestrowych na Słowacji 2012, Tani Sylwester Słowacja Już w Sprzedaży
  • Aby dokonać wstępnej rezerwacji oferty sylwestrowej drogą elektroniczną, należy wypełnić formularz jaki pojawi się po kliknięciu przycisku `Rezerwacja`. Używając formularza mogą też Państwo zadać pytanie dotyczące Sylwestra na Słowacji. My na nie odpowiemy, ułatwiając Państwu podjęcie decyzji w zakupie Wyjazdu Sylwestrowego - Sylwester 2012/2013 Słowacja. Wysłanie rezerwacji/zapytania nie wiąże się z żadnymi kosztami.


  • Po otrzymaniu w mailu danych dotyczących Oferty Sylwestrowej na Słowacji, którą są Państwo zainteresowani nasi konsultanci skontaktują się z Państwem drogą mailową lub telefoniczną - potwierdzą dostępność miejsc w danym obiekcie na Sylwestra 2012/2013 oraz przedstawią szczegóły dotyczące zawarcia umowy.


  • Po ustaleniu szczegółów wyślemy do Państwa Umowę – mailem, faksem – zgodnie z Państwa życzeniem. Po podpisaniu umowy i odesłaniu jej do nas, prosimy o dokonanie wpłaty w terminie i w wysokości wyznaczonej w umowie.


  • Wpłat prosimy dokonywać przelewem bankowym lub gotówką w dowolnym oddziale banku PKO BP na konto podane w umowie tj.: 07 1020 2401 0000 0402 0041 7824
  • .

  • Po otrzymaniu wpłaty całości należności wyślemy Państwu wszelkie dokumenty niezbędne do odbycia podróży – mailem lub faksem) albo vouchery i bilety lotnicze będą do odbioru w punkcie odpraw na lotnisku, na 2 godziny przed planowanym wylotem.
Bez wychodzenia z domu, zakup wymarzonego Sylwestra na Słowacji
- tak prosty jak kliknięcie myszką!


Strona główna     O LookofTravel     Zasady rezerwacji     Dokumenty     Kontakt     Sylwester 2014/2015     Sylwester Słowacja
Biuro Podróży LookofTravel  e-mail: rezerwacje@dagatravel.pl   Dla tel. komórkowych: 506-658-126,  tel/fax: 32-238 87 05
Informacje lub ceny opublikowane na www.sylwester-slowacja.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.