strona główna  Dzisiaj jest: strona główna
 
A
 
miejscowość:
Słowacja (obóz narciarski)
kraj:
Obozy Młodzieżowe 2018
zakwaterowanie:
Hotel
dojazd:
Autokar 
wyżywienie:
FB
termin wyjazdu:
27.01.18 - 03.02.18
cena za osobę:
1599 PLN 1359 PLN
Terminy i ceny:
Typ wyjazdu:
wypoczynkowy, Hotele 3 gwiazdkowe, Wczasy z wyżywieniem, hotel blisko wyciągów narciarskich, Wczasy w Górach, Promocje 2018, Słowacja Wczasy, First Minute Oferty, Last Minute Oferty, obozy 2018
Cena zawiera:
przejazd autokarem,
zakwaterowanie,
wyżywienie w hotelu,
opiekę kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy),
realizację programu pobytu,
transfery do wyciągów,
ubezpieczenie AXA KONTYNENTY
Płatne dodatkowo:
Dopłaty do wyjazdów z poszczególnych miast
skipassy,
imprezy fakultatywne,
posiłki tranzytowe,
dodatkowe napoje do obiadokolacji,
taksa klimatyczna dla osób powyżej 18 lat - 3,5 EUR/os.
OPIS OFERTY

SKI SAFARI na Słowacji! Najbardziej rozjeżdżona impreza tej zimy – zapraszamy na safari po słowackich stokach! Najlepsze tereny Słowackich Tatr w zasięgu Waszych nart! Stoki z aż 3 ośrodków narciarskich do zdobycia. Będziecie jeździć w trzech regionach Wysokich Tatr, w których panują najlepsze warunki do uprawiania sportów zimowych - Tatrzańska Łomnica, Stary Smokowiec i Strbske Pleso oferujące w sumie 24 km dobrze zadbanych tras, na które dowozi 20 wyciągów i kolejek linowych.

 • Tatrzańska Łomnica - to jeden z najbardziej popularnych ośrodków sportów zimowych na Słowacji. Będąc tutaj koniecznie trzeba wjechać kolejką linową na drugi pod względem wysokości wierzchołek Tatr - Łomnicki Szczyt (2634 m n.p.m), skąd można podziwiać czarujący widok na Tatry i okoliczne doliny. Dobrze nasłonecznione południowo-wschodnie stoki spodobają się wszystkim kochającym zimę. Ośrodek oferuje najdłuższą (6-kilometrową) trasę na Słowacji oraz dobre warunki do uprawiania freeride'u. Tutaj możecie także sprawdzić swoje umiejętności na czarnej trasie-najbardziej stromej nartostradzie w całych Tatrach!!

 • Stary Smokowiec - oferuje obszary narciarskie zlokalizowane na wysokości 1017 – 1480 m n.p.m. Tamtejsza kolejka linowo-terenowa (będąca odpowiednikiem naszej kolejki na Gubałówce) zabierze Was ze Starego Smokowca na Hrebienok (po polsku „Siodełko”) będący centralnym punktem tego ośrodka. Tutaj macie możliwość zakosztować oprócz jazdy na nartach bądź desce, także innych form zimowego szaleństwa (patrz Apres ski).

 • Strbske Pleso - to najwyżej ulokowana miejscowość w Słowacji. Do przyjazdu tutaj zachęcają: łatwe i średnio trudne trasy (szczególnie polecane osobom chcącym podszkolić technikę jazdy), dobre trasy do uprawiania slalomu oraz snowpark, który spodoba się zarówno początkującym, jak i zaawansowanym freestyle'owcom.

 

Apres ski:

 • Tatralandia - to największy tego typu obiekt na terenie Słowacji, Polski i Czech. Tutaj możecie się zrelaksować i skorzystać z dużej ilości wypasionych atrakcji. Zimą kompleks ten oferuje m.in. 10 różnego rodzaju basenów z wodą o niezwykłych właściwościach, 6 rur i zjeżdżalni, hydromasaże, gejzery, sztuczne fale. Szczególnie przyjemny relaks zapewni Wam część Tropical Paradise, gdzie przez cały rok panuje tropikalny klimat. Leżaki pod palmami, basen do nurkowania z prawdziwymi koralowcami i kolorowymi rybkami to tylko część niespodzianek, które na Was czekają:)
  Cena (3 godz. w Aquapark "Tatralandia") - ok. 10 EUR dla osób poniżej 18 r.ż oraz 13 EUR osób powyżej 18 r.ż

 • Rollercoaster Tatrabob - przejażdżka tym nowoczesnym rollercoasterem w Tatrzańskiej Łomnicy zapewni Wam kilka minut niesamowitej frajdy. Prawie pół kilometrowy zjazd z wysokości 925m n.p.m. i trasa z 12 zakrętami gwarantuje niezapomniane przeżycia. Cena (jedno okrążenie) – ok. 4 EUR

 • Nocne zjazdy na sankach z Hrebienka - to dodatkowa atrakcja, z której warto skorzystać. Długi na 2,5 km stok saneczkarski pozwoli Wam dobrze się rozpędzić i zawrotnym tempem zjechać do Starego Smokowca. Cena (jeden wjazd nocą + wypożyczenie sanek) – ok.8 EUR

 • Snowtubing i funtools na Hrebienku gwarantują dużą dawkę rozrywki. Zjazd po śniegu na gumowej oponie lub jazda snowbike'iem, skifox'em lub snowscoot'em to będzie przeżycie, które na pewno na długo zapadnie Wam w pamięć.
  Cena: 1 zjazd na oponie – ok. 1 EUR , wypożyczenie funtools (1 godzina) – ok. 5 EUR

Hotel Euforia*** - przytulny hotel zlokalizowany w miejscowości Nová Lesná u stóp Wysokich Tatr, 7 km od Tatrzańskiej Łomnicy.

Na terenie hotelu:

restauracja, sala fitness, dostęp do internetu WI-FI przy recepcji.

Pokoje:

Pokoje 2-3 osobowe z łazienką i TV. Najbliższy stok znajduje się ok. 15 min jazdy od hotelu.

Wyżywienie:
3 posiłki dziennie.
Śniadanie i obiadokolacja serwowane oraz lunch pakiet na stok.
Napoje do posiłków (herbata, kawa, woda) w cenie. W restauracji dominuje kuchnia słowacka i europejska. Pierwszy posiłek: obiadokolacja pierwszego dnia pobytu w hotelu
Ostatni posiłek: śniadanie + lunch pakiet ostatniego dnia pobytu w hotelu

W cenie:

 • przejazd autokarem,

 • zakwaterowanie,

 • wyżywienie w hotelu,

 • opiekę kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy),

 • realizację programu pobytu,

 • transfery do wyciągów,

 • ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

Poza ceną:

 • Dopłaty do wyjazdów z poszczególnych miast

 • skipassy,

 • imprezy fakultatywne,

 • posiłki tranzytowe,

 • dodatkowe napoje do obiadokolacji,

 • taksa klimatyczna dla osób powyżej 18 lat - 3,5 EUR/os.

CENY SKIPASSÓW:
Skipass 6 dni Tatrzańska Łomnica, Stary Smokowiec, Strbske Pleso ceny skipassów z sezonu 2016/2017
54 EUR dla uczestników przed ukończeniem 18 roku życia
84 EUR dla uczestników po ukończeniu 18 roku życia

Kaucja zwrotna za skipass – 2 EUR
Ceny są niezależne od biura i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.
Aktualne informacje na stronie www.vt.sk

Kwestie techniczne:

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

Informacje wyjazdowe:

 1 dzień - wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, przyjazd do hotelu ok. godz.17tej, zakwaterowanie, kolacja
2-7 dzień - wypoczynek na Słowacji: śniadanie + suchy prowiant, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne
8 dzień - śniadanie + suchy prowiant, wyjazd z hotelu ok. godz. 8:00, przejazd przez Słowację, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

Wszystkich uczestników obozów zimowych obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu.
Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok. 100 - 150 EUR.
Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR.
Dodatkowo płatna taksa klimatyczna - 3,5 EUR/os.
Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR.

Obowiązuje ograniczenie bagażu o łącznych wymiarach do 180 cm i wadze 20 kg. Do tego 1 komplet sprzętu (narty lub snowboard w pokrowcu), buty należy spakować do walizki i bagaż podręczny.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

 

Zbiórka:

Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

Program podróży:

 NA STOKU: 

 • RELAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lightową jazdę i dobrą zabawę. Wyjazd dla tych,którzy z nartami czy snowboardem są na Ty :)
Fun, fun i jeszcze raz fun, a do tego troszkę szkolenia!
Na stoku jeździcie w trzech grupach zaawansowania: początkującej, średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem odbywają się ok. 2 h dziennie, podczas których, w zależności od Waszych umiejętności, skoryguje on Wasze błędy, troszkę podszkoli z freeride-u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.
Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

POZA STOKIEM: ZIMOWY CHILLOUT

 • Poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po zimowym szaleństwie czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności przygotowanych przez Waszych wychowawców, którzy porwą Was do zabawy, poprowadzą zajęcia team buildingowe, gry i zawody w iście alpejskim stylu. Razem z kadrą sprawimy, by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie :)

 • białe szaleństwo czyli zabawy na świeżym powietrzu - bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, anioły na śniegu, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu

 • zawody w ślizgach na byle czym – skonstruuj śmieszny pojazd lub zabierzcie dmuchanego krokodyla i jazda! Każdy zespół ocenimy pod kątem pomysłowości i techniki zjazdu. Adrenalina i szybkość, to jest to! ;)

 • wybór Super Luzaka i Super Luzaczki obozu - nagrody gwarantowane

 • alpejskie zawody w gry planszowe

Razem z kadrą, sprawimy by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie.

(zajęcia dla chętnych, w zależności od czasu, możliwości i warunków atmosferycznych)

Wycieczki lokalne:

 • Aquapark "Tatralandia" - 9 EUR dla osób poniżej 18 r.ż oraz 13 EUR osób powyżej 18 r.ż ( za pobyt 3 godz. w aquaparku)

 • Rollercoaster Tatrabob - 3 EUR (jedno okrążenie)

 • Nocne zjazdy na sankach z Hrebienka - ok. 8 EUR (jeden wjazd nocą + wypożyczenie sanek)

 • Snowtubing i funtools na Hrebienku - ok. 1 EUR (1 zjazd na oponie) oraz ok. 5 EUR (wypożyczenie funtools 1 godzina)

 • Sauna – ok. 6 EUR

 • Bilard – ok. 0,5 EUR za 10 min

Słowacja (obóz narciarski)
.
Strona główna     O LookofTravel     Zasady rezerwacji     Dokumenty     Kontakt     Sylwester 2014/2015     Sylwester Słowacja
Biuro Podróży LookofTravel  e-mail: rezerwacje@dagatravel.pl   Dla tel. komórkowych: 506-658-126,  tel/fax: 32-238 87 05
Informacje lub ceny opublikowane na www.sylwester-slowacja.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.